Moje videa

Vítejte na mém webu,doufám že tu najdete video,které jste hledali

Nejnovější

Z diskuze...

Vtipy

Vtipy o blondýnách

Víte kdy byla vynalezena záporná čísla? Když se začalo měřit IQ i blondýnám!

Víte jak se říká blondýnce obarvené na brunetu? Umělá inteligence.

Kdo dopadne z mrakodrapu dřív na zem? Blondýna, nebo bruneta? No přeci bruneta, protože blondýna se v každém patře musí zeptat na cestu!

Povídají si dvě kamarádky blondýna a bruneta. Bruneta,, To bylo včera normálně hrozný jak vypli ten proud, 2 hodiny jsem strávila ve výtahu!" a blondýna na to,, To jo teda, já zas dvě hodiny strávila na jezdících schodech!"

Jakej je rozdíl mezi blondýnou a krávou? Blondýna nemá rohy!

Víte kdo má IQ 200? dvěstě blondýn!

Víte co se stane, když se dvě bondýny rozeběhnou proti sobě? Rozbije se zrcadlo!

Víte jak rozesmát v pátek blondýnu? V pondělí jí řeknete vtip, ve středu vysvětlíte, a v pátek ho pochopí!

Na nástupišti jsou dvě blondýny a jedna se zeptá průvodčího,, Odveze mě tenhle vlak do Prahy?" průvodčí říká, že ne a ta druhá se zeptá,, A mě?"

Kolik mozkožroutů má blondýna v hlavě? Ani jednoho, všichni už umřeli hlady!

Jde blondýna po městě, vtom si nad ní uleví holub. Blondýna si oddechne,, Ještěže jsem měla otevřenou pusu, jinak bych měla zamazanej obličej!"

Proč dávají blondýny noviny do lednice? Aby měli zprávy vždy čerstvé!

Proč se blondýny plazí v obchodě po zemi? Hledají nízké ceny!

Venku je bouřka a blondýna stojí na hřišti obličejem k oloze a usmívá se. Příjde k ní kamarádka bruneta a povídá,, Co to děláš, vždyť takhle vznikají vtipy o blondýnách?!" a blondýna na to,, Se přece musim usmívat, když mě fotí..."

Bruneta, černovláska, a blondýna jsou na závodech v plavání, mají plavat prsa. První do cíle doplave bruneta, pak černovláska...Pak se čeká den...dva...tři... Při čtvrtým doplave i blondýna... Na břehu už stojí policajti a vyhlíží ji. Blondýna k nim přiběhne a říká,, To je dobře, že jste tady tamty dvě totiž podváděly! Pomáhaly si rukama!"

Víte, co mají společného chytrá blondýna a UFO? Nikdo je ještě nikdy neviděl!

Proč blondýny chodí do rohu? Protože tam je 90 stupňů!

Proč blondýna leje vodu do počítače? Aby mohla surfovat po internetu!

Co dělá blondýna, když je zavřená ve skříni? Poslouchá kabáty!

Ptá se blondýna svý kámošky blondýny,, Už jsi četla Shakespeara?" ta druhá se zamyslí a odpoví,, Nevím, a kdo ho napsal?"

¨

Povídají si dvě blondýny:,, Zahrajeme si takovou hru, když uhodneš, kolik mám laků na nehty, tak ti oba dva dám." a ta druhá,, Tak jo.... Hmmm... pět?"

Nová hra pro blondýny: vyťukejte do svého mobilního telefonu své číslo a volejte. Opakujte tak dlouho dokud vám to někdo nazvedne!

Dělají si dvě blondýny kafe, a trochu horké vody jim zbyde. Jedna povídá,, Co s tou vodou teďka uděláme?" a druhá odpoví,, Dáme jí do mrazáku, taplá voda se vždycky hodí!"

Víte jak blondýna zabije rybičku? Utopí ji. A víte, jak zabije ptáka? Hodí ho ze skály!

Blondýnka v autoškole.
Instruktor: "Teď přidejte plyn." blondýna na to "Co si o mně myslíte,že jsem
blbá? Jsem v autě a ne u sporáku!"

Blondýnka na křižovatce: Z auta vystoupí nasraný chlap a křičí na
ženskou za volantem druhého auta: "Ty krávo, dělala jsi někdy řidičák?!
A blondýna odpoví: "Určitě víckrát než ty, debile ...!"

Blondýnka u zkoušek v autoškole. "Co byste dělala, kdyby vám za
jízdy upadlo kolo?"
"Přidala bych a dohonila ho!"

Blondýnka se koupe a volá na blonďatou kolegyni: "Přines mi šampon!" a ona na to "Vždyť
jich máš v koupelně spoustu." a blondýna odpoví "Ale na všech je napsáno NA SUCHÉ VLASY a já jsem si je už namočila!"

Proč je blondýna u švédského stolu hlady?
Chybí jí tlumočník!

Hladí si těhotná blondýnka před zrcadlem břicho:
"Doufám, že je to moje!"

Blondýnaka v autoškole: Instruktor na ní,, Popište nám, co dělá motor..." a blondýna ,, Asi tohle...brrrrmm brmmm brmmm....."

Do baru vejde muž v doprovodu blondýnky a objednává si:,, Jednou Malibu." a blondýnka k číšníkovi:,, A pro mě velký Bu!"

Blondýnka si koupí Fantu se zeleným uzávěrem (soutěž). Otevře, podívá se ačte: Zkus štěstí znovu! Zavře, otevře a čte: Zkus štěstí znovu! Zavře, otevře a čte: Zkus štěstí znovu...!

Jede blondýna autem a narazí do stromu. Poté vyleze, obejme strom a povídá:,, Strome, stromečku, promiň ale já troubila!"

Blondýna jde po ulici a ptá se nějakého pána kolik je hodin,, Hmmmm.... Půl čtvrté..." a blondýna na to:,, A sakra, ptám se na to uč celý den, a pokažký mi někdo odpoví jinak!"

Proč blondýna, když nasedne do auta, nechá otevřené dveře? Protože čeká až naskočí motor!

Proč se blondýna u počítače často třepe zimou? Neumí zavřít Windows!

Jede černovláska, zrzka a blondýna autem přes poušť. Najednou auto zastaví, a nechce jet dál. A tak se holky vydají pěšky. Černovláska si vezme jídlo, zrzka vodu a blondýna dveře od auta. ,,Proč s sebou taháš ty dveře?" ptají se holky udiveně. ,, No abych si mohla stáhnout okýnko, až mi bude horko!"

Jak umírají mozkové buňky všech blondýn? Umírají osamocené.

Jak se říká brunetě mezi dvěma blondýnami? Mentální blok!

Sedí blondýna v baru a přistoupí k ní nějaký mladík,, Dáš mi svoje číslo?"-,, Je v telefonním seznamu"-,,Jenže já nevím, jak se jmenuješ?"-,,To je tam taky!"

Kdy má blondýna prázdné ruce? Když vezme rozum do hrsti!

Přijde česká blondýna do drogerie v Německu,, Prosím jedny baterie." A prodavačka ,,Wie bitte?" a blond,, Ne, nabité, ty krávo!"

Kdy vymění blondýna rybičkám v akváriu vodu? Když tu předchozí konečně vypijou.

Přijde blondýna do knihkupectví a ptá se prodavače: ,, Je tahle kniha s titulky?"

Jak se nazývá blondýna, která má dvě mozkové buňky? Těhotná.

Jde blondýna k zubařovi a na uších má sluchátka walkmana. Když se usadí v zubařském křesle, lékař ji požádá, aby sluchátka sundala. ,, Nemůžu je odložit, je to otázka života a smrti!"-,, Ale pokud ty sluchátka neodložíte, nemohu začít pracovat!" namítne zubař a strhne ji sluchátka z uší. Blondýna je do pěti minut mrtvá. Zubař zavrtí nechápavě hlavou a jeho pohled padne na sluchátka. Nasadí si je a walkmana se line,, Nádech, výdech, nádech, výdech"

Blondýna se zrzkou stojí před kouzelným zrcadlem, které spolkne každého, kdo před ním zalže. První předstoupí zrzka,, No, tak já si myslím, že jsem nejkrásnější na světě.." Zrcadlo udělá chramst a zrzka zmizí v nenávratnu. Potom předstoupí blondýna ,, Já myslím.." a zrcadlo udělá chramst a zmizí i blondýna.

Přijde blondýna k doktorovi a říká: ,, Pane doktore, všechno mě bolí!"- Jak všechno? Upřesněte to!" Slečna se dotkne prstem tváře a vykřikne bolestí, potom se dotkne nohy a opět vykřikne. Nakonec si sáhne na ucho a zase vykřikne. ,, Vy jste přírodní blondýna?" ptá se doktor. ,, Ano." - ,, Já si to hned myslel, máte zlomený prst!"

Proč blondýny nechodí do kurzu sebeobrany? Protože je nic nenapadne.

O co se jedná, když jedna blondýna foukne té druhé do ucha? O přenos dat!

Blondýna si objedná pizzu a číšník se zeptá, jestli ji chce nakrájet na šest nebo dvanáct kousků. ,, Šest. Dvanáct kousků bych nikdy nesnědla."

Proč blondýny ječí, když sedí u počítače? Protože v ruce drží myš!

Proč blondýny házejí z mostu hodinky? Aby viděly jak letí čas!

Co udělá blondýna, aby si rychle našetřila na video? Prodá televizi.

Sedí blondýna a bruneta, popíjejí kafe a sledují zpravodajství. Zrovna ukazují nějakého chlápka, který stojí na mostě a řve, že skočí dolů. ,, Vsaď se, že neskočí." povídá blond. ,, Vsaď litr, že skočí." bruneta na to. Chlápek přece jen skočí. Blondýna se vytasí s 1000. a bruneta:,, Já si to nevezmu. Seš kámoška a já to viděla už ve zprávách o páté."-,, Já taky, ale nikdy by mě nenapadlo, že skočí znovu.."

Seznámí se muž s blondýnou. Při loučení se zeptá:,, Mohu ti zítra zavolat do práce?"-,,Můžeš, ale kdyby to brala šéfová, tak to polož"-,, Ale jak poznám, že je to ona?"- ,, Je zrzavá a má brýle."

Proč si blondýna bere s sebou do kina 17 kamarádek? Protože vstup je od 18.

Proč blondýny tancují pod semaforem? Myslí si, že jsou na diskotéce.

Blondýna si kupuje nové auto: ,, Prosím vás, je to auto rychlé?"- ,,Samozřejmě, 240 km za hodinu." -,, Neříkejte! Jedna hodina tolik kilometrů snad ani nemá!"

Blondýna jede po silnici a poslouchá rádio. Hlasatel vypráví jeden vtip za druhým o blondýnách. Blondýnu to rozčílí a rádio vypne. O chvíli později míjí kukuřičné pole. Uprostřed lánu sedí jakási blondýna v člunu a usilovně vesluje. Řidička, která před chvílí vypnula rádio, zastaví vůz, vykloní se z okénka a řve: ,, Ty krávo! Přesně takový jako ty způsobily, že se nám lidi smějou. Kdybych uměla plavat, dala bych ti pár facek!"

Sedí dvě blondýny v přeplněném baru na vysokých židlích. Jedna zničehonic spadne na zem. Ta, co zůstala sedět, na ni zavolá:,, Pojď si sednout, teď je tu víc místa!"

Ve třídě plné blondýnek říká učitelka studentkám:,, Vy jste tak hloupé, že osmdesát procent z vás propadne!" Jedna z dívek se ozve a nasupeně namítne,, To těžko, tolik nás tady ani není!"

Jde blondýna večer po chodníku a na sloupu pouličního osvětlení vidí inzerát:,, Prodáme byt 3+1. Prosíme případné zájemce, aby klepali." Blondýna začne usilovně klepat. Po chvíli jde okolo policista. Nechápavě se na dívku dívá a ptá se, co dělá. ,,Ale, visí tu inzerát, tak zkouším, jestli mi otevřou.." policista se podívá nahoru na lampu a přikývne:,,Svítí se tam, takže by měli být doma."

Slepec vejde do baru, najde si volnou židli a objedná si drink. Chvíli sedí a pak křikne:,, Hej barmane, chceš slyšet vtip o blondýnách?" Bar ztichne a žena vedle slepce promluví hlubokým drsným hlasem,, Než ten vtip řekneš, měl bys něco vědět. Barmanka je blondýna, vyhazovačka je blondýna, já jsem metr devadesát vysoká blondýna s černým páskem v karate. Dáma vedle mě je blondýna a je to vzpěračka a dáma po tvé pravé straně je blondýna a profesionální zápasnice, tak si pořádně rozmysli, jestli chceš vyprávět vtip o blondýnách." Slepec přemýšlí a pak řekne,, Máš pravdu, nikomu se nechce nějaký vtip tolikrát vysvětlovat…"

Víte, jak se říká blondýnám na vysoké škole? Návštěva.

Co potřebuje blond atletka k závodu na 100 metrů? Dres, tretry, mapu a kompas.

Blondýna se jednou vrátila domů a přistihla manžela v posteli s jinou ženou. Popadla revolver a přiložila si ho ke spánku. Vyděšený muž začal bědovat a prosit, aby se nezabíjela. A blond na to ,, Mlč, neřáde, ty půjdeš hned po mě!"

Proč blondýny nechtějí být svědky Jehovovými? Protože žijí v přesvědčení, že u té nehody nebyly!

Stojí dvě blondýny naproti sobě přes řeku. ,,Jak se dostanu na druhou stranu?" vykřikne blondýna na pravém břehu. A blondýna na levé straně na to: ,,Vždyť jsi na druhé straně!"

Policista zastaví blondýnu na ulici: ,,Slečno, váš pes nemá košík!"-,,Ale my nejdeme nakupovat."-,,Promiňte, to jsem nevěděl…"

Co odpoví blondýna na otázku, zda svítí blinkly? Ano, ne, ano, ne, ano, ne, ano, ne…..

Volají si blondýna a bruneta. Bruneta se na něco ptá blondýny, ale odpověď nepřichází. Ptá se znovu a nic. Bruneta se naštve a zakřičí do telefonu: ,,Jsi hluchá, nebo co?!" a blondýna odpoví,, Vždyť jsem kývala, že jo!"

Dvě blondýny na nádraží. Jedna povídá,, Mě je zima na ruce…" a druhá,, Tak si je strč do kapes…" -,, To ale nejde, v kapsách mám už rukavice."

Blondýna listuje telefonním seznamem:,, Novák, Novák, Novák, Novák….tedy, to je nemožný, kolik má ten člověk telefonů!"

Černovláska na pláži,, Mám plnou hlavu písku.." Blondýna:,, Zajímavé, mě se to dostalo jen do vlasů…"

Jak se říká blondýně obarvené na brunetu? Umělá inteligence

Proč blondýny rozhazují na přechodu chleba? Protože chtějí nakrmit zebru!

Proč potřebují blondýny kilometr dlouhý toaletní papír? Protože 999 metrů je návod k použití.

Sedí blondýna v restauraci se svým přítelem:,,Máš na tváři drobek." Říká jí muž. Blond vezme ubrousek a otře se. ,,Na druhé straně." Upřesní přítel.,,Aha." Řekne blond a strčí ubrousek do pusy.

Jak zaměstnat blondýnu? Stačí napsat na obě strany jednoho listu papíru napsat,, Prosím, otoč."

Jak se blondýnce měří inteligence? Zastrčíte jí do ucha tlakoměr na pneumatiky.

Jak je možné zmátnout blondýnu? Nijak, ony už se takové rodí.

Proč blondýna nedokáže napsat číslo 11? Protože neví, kterou jedničku napsat jako první.

Proč blondýna otevírá skleněné dveře? Aby viděla co je na druhé straně.

Blondýna postoupí do finále soutěže ,,Staňte se milionářem". Hned u první otázky neví, tak požádá o radu po telefonu. Zavolá svojí kámoše a zeptá se,, Mám zvolit 50:50 nebo radu publika?"

Jak rozzáříte oči blondýny? Posvítíte jí baterkou do ucha.

Manžel se ptá své blond ženy,, Proč už půl hodiny držíš tu slepici za krk?"-,,Vařím! Tady se píše, že mám půl hodiny slepici mírně dusit…"

Co řekne blondýna, když ji požádáte, aby hláskovala své jméno? ,,S-V-E-J-M-E-N-O."

Co si myslí blondýna o vtipech na její účet? Nic, jako vždy..

Blondýna volá,, Halo, je tam drogerie?"-,,Ne"-,,Tak proč to zvedáte?"

Co odpoví blondýna na poznámku, že má v hlavě vakuum? Lepší než nic.

Jak blondýna oklame vlak? Koupí si lístek a jde pěšky.

Potká se blondýna s černovláskou,, Kam jdeš?" ptá se černovláska.,, Na jahody."- ,,Co blbneš, vždyť je zima!"-,, To nevadí, já mám svetr!"

Na nádraží stojí blondýna u okýnka a říká,, Dejte mi jeden lístek." A pokladní se ptá,, A kampak to bude?" a blond,, No přece do ruky!!!"

Baví se blondýna s brunetou:,, Můj syn už hraje pět let na klavír…" chlubí se bruneta. A blondýna odpoví,, Fakt? A nebolí ho už ruce?"

Povídá zrzka blondýně:,, Včera jsem si koupila nové vydání Shakespeara."-,, Vážně, on už zase píše??"

Blondýny se smějou vtipu celkem 4x. Poprvé, když ho slyší. Podruhé, když jim ho někdo vysvětlí. Potřetí, když ho vyprávějí ostatním a počtvrté, když ho pochopí.

Jaký je rozdíl mezi šamponem a blondýnou? Žádný, oba jsou na hlavu.

Při akci Kryštof policista zastaví auto ve kterém sedí blondýna,, Vaše doklady prosím." Blondýna mu je podá a policista ověřuje vysílačkou, jestli není auto kradené. Kolega mu povídá,, Hele nesedí v tom autě taková úžasná blondýna?"-,, Jo sedí."-,,Víš co, jdi k ní, rozepni poklopec a vyndej ho."-,, Cože, to přece nemůžu udělat."-,,Líbí se ti, tak udělej co říkám." Policista přistoupí k autu otevře dveře, rozepne poklopec a vyndá ho. Blondýna si povzdychne ,, Ježíši, už zase dechová zkouška…"

Proč chodí blondýna kolem lékárny po špičkách? Aby nevzbudila prášky na spaní.

Potkají se dvě blondýny:,, Tak jsem byla na těhotenském testu."-,,A co otázky, byly těžké?"

Co je absolutní symbióza? Blondýna pracující u policie.

Proč má blondýna nad postelí napsáno ,,Och, och.."? Aby nezapomněla text.

Kolik existuje vtipů o blondýnách? Ani jeden, všechno je pravdivé!!!

Jede pan Novák přes vesnici a přejede slepici. Zastaví, slepici zdvihne a zazvoní u nejbližších vrátek. Za chvíli se objeví blondýna. ,,Moc se omlouvám. Asi jsem přejel vaši slepici." Řekne pan Novák a slepici podává blondýně. A ona na to,, Ta bude asi od sousedů, my takhle placatý slepice nemáme…"

Blondýnka a bruneta jdou pouští a napadne je lev. Bruneta chrstne lvovi do očí hrst písku a volá na blondýnu,, Utíkej!!"-,, Proč?" ptá se blondýna,, Já mu písek do očí nehodila."

Jedna blondýna v muzeu se rozhlíží kolem sebe až narazí do stolku s vázou. Váza, spadne a je na kusy. Mžiku je na místě hlídač, který začne nadávat,,Ježišmarja, co jste to provedla?!! Ta váza je z 18. století!!" Blondýna se chytí za srdce a oddychne si,,Uf, já se bála, že byla nová…"

Co si myslí blondýna, když jde po chodníku a na zemi před sebou vidí slupku od banánu? ,,Ach jo, zase upadnu.."

Blondýna potká na palubě výletní lodi zajímavého mladíka a rozhodne se s ním navázat rozhovor,, Také plujete na této lodi?"

Podle čeho se pozná, že blondýny si nic neopakujou? Protože opakování je matka moudrosti.

Přijde blondýna obarvená na černovlásku k bačovi a povídá,, Když uhodnu, kolik máte ovcí, tak mi jednu z nich dáte." Bača přikývne. Ona skutečně odpoví správně, vybere si, a už chce odejít, ale bača ji zarazí:,, A když já správně uhodnu vaši přírodní barvu vlasů, vrátíte mi mého psa?"

Blondýna stojí před zrcadlem:,, Já tu holku odněkud znám…" Její mladší sestra ji odstrčí a říká,, Znáš, vždyť to jsem já!"

Jak si blondýna zlomí nohu během hrabání listů? Spadne ze stromu!

Povídá blondýna manželovi:,, Běž zalít zahradu!"-,,Vždyť tam prší!!"-,,Tak si vezmi deštník!!!"

Jde zrzka, černovláska a blondýna do nebe. U brány je potká sv. Petr a povídá,, Když vystoupáte 1000 schodů a nezasmějete se, půjdete do nebe, když se zasmějete, půjdete do pekla!" a potom jim dovypráví vtip. Na 150. schodu se zrzka zasměje a spadne do pekla, na 300. schodu to nevydrží černovláska, zasměje se a spadne do pekla. Na 999. schodu se zasměje blondýna a Bůh, který užuž otevírá náruč, aby ji přivítal v nebi se zarazí:,, Ty hloupá proč se směješ, když ještě mlčím."-,, No teď mi došel ten vtip od sv. Petra!"

Blondýna jedoucí v autě bručí nad splasklou pneumatikou:,, Neřádi, dali mi u tý pumpy zkažený vzduch!!!"

Proč si blondýny nesmějí ťukat na čelo? Protože by jim ozvěna vymlátila všechny zuby!

Do obchodu jdou blondýna bruneta a zrzka a ukradnou vše, co jim pod ruku přijde, jenže jsou při krádeži přistiženy. A tak běží na dvorek, kde se povalují prázdné pytle a ony se do nich schovají. Konečně přiběhnou policisté. První kopne do pytle se zrzkou a ozve se ,,Mňauuu!" Druhý kopne do pytle s brunetou a ozve se,, Haf haf haf!" Přejdou k pytli s blondýnou, kopnou do něj a ozve se ,,Brambory!"

Jak snadno zabavit blondýnu? Přiveďte ji do kulaté místnosti a požádejte ji, aby se postavila do rohu!

Blondýna chodí po ulici a dá se říct, že přemýšlí. Po chvíli se zeptá kolemjdoucího,, Prosím vás, kde je druhá strana ulice?" pán ukáže na druhou stranu a blondýna se naštve,, No tak to vidíte! Tam mi tvrdili, že je to tahle strana!"

Je to deset kilometrů dlouhé a inteligenční kvocient to má 15. Co je to? Průvod blondýnek!

Žádné komentáře
 
TOPlist